Щороку восени відзначають День української писемності та мови

Свято нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном.

Загальновідомо, що мова - це код нації. До 2022 року нашим кодом для світового суспільства були мова Тараса Шевченка й Лесі Українки, Івана Франка й Ліни Костенко та багатьох інших видатних українців, які мовою своєї нації звеличували український народ і рідну Україну.

Сьогодні код нації - це мова кожного патріота, захисника та захисниці України, мова матерів і дружин, дітей та рідних незламних оборонців Батьківщини. І це мова звитяги та незламності нескореного народу.

Вітаючи всіх зі святом, зичемо якнайшвидше почути рідною мовою про велику Перемогу українського народу!

Миру, злагоди, достатку!

Відео - запрошення https://fb.watch/jWK3sPsySv/

Шановні батьки! У зв'язку з введенням воєнного стану Навчання з 01.09.2022 року проходитиме в дистанційному форматі

Для роботи під час дистанційного навчання Нововодянська ЗОШ І- ІІ ступенів використовує платформу "Нові знання"

Шановні батьки та діти!

з 14.03 до закінчення воєнного стану в Нововодянскій школі заняття проходитимуть дистанційно!

до листа Міністерства освіти і науки України

Контакти  щодо психологічної підтримки

Цілодобова лінія психологічної підтримки  «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб— 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів — безкоштовні.
Цілодобова безоплатна правова допомога /Free Legal Aid. - 0 800 213 103. Консультування з правових питань.
Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей». Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00(sad) 096 039 22 58; 099 198 57 95; 063 558 12 82.
Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації (24/7) 0 800 210 160.
Центр-Ресурс Професіонал. Системний сімейний психотерапевт. 09.00 – 20.00 тел у Польщі +4873 311 52 96. Вайбер, телеграм: (067)-718-99-66 (063)-721-04-63 (066)-219-09-73.
Сильне емоційне потрясіння, стрес, відчуття небезпеки можуть викликати у вашої дитини психологічну травму. Читайте нижче, як визначити, що у вашої дитини психологічна травма, та як ви можете їй допомогти. Якщо дитині потрібна допомога спеціаліста - можна звертатися на дитячу гарячу лінію нашого партнера Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, яка працює в онлайн режимі. Щоб отримати консультацію пишіть:
Фейсбук - https://www.facebook.com/childhotline.ukraine/
Інста - https://www.instagram.com/childhotline_ua
Telegram - @CHL116111

Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги "Розкажи мені". Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку за цим посиланням (  https://tellme.com.ua)
Модератори платформи підберуть спеціаліста, і він якнайшвидше зв'яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.
Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту "Друг" розробила бот першої психологічної допомоги. Він стане в нагоді в перші години після травматичної події - з ним можна ознайомитися, перейшовши за посиланням ( https://t.me/friend_first_aid_bot)

На виконання Указу Президента України від 16.03.2022  143/2022 просимо забезпечити проведення щоденно о 09:00 загальнонаціональної хвилини мовчання  за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Куди можливо в умовах воєнного стану подати заяву про призначення пенсії за віком ?

1 бер. 2024
«За сімома печатями-6».
З нагоди Міжнародного дня рідної мови факультет соціальної та мовної комунікації Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Дніпро) запросив учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти на історико-філологічну онлайн-гру «За сімома печатями-6».Тематика й зміст запитань з української мови і літератури, зарубіжної літератури та історії України – у межах шкільної програми. Здобувачі освіти Нововодянської школи взяли участь в онлайн-грі «За сімома печатями-6» Вітаємо учасників, керівників онлайн – гри.
29 груд. 2023
З Новим роком!
Мабуть, найбільш улюблені і довгоочікувані зимові свята для дітей та дорослих - це Різдво і Новий рік. Усі чекають на новорічне диво та здійснення найзаповітніших бажань! Перший сніг, прикрашені ялини, подарунки – скільки радощів приносять вони. Для створення передсвяткового настрою в Нововодянській школі класні керівники провели для своїх учнів святкові виховні години «В очікуванні новорічних свят». Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.
7 груд. 2023
Тиждень доброчесності
В рамках Тижня доброчесності з 4 грудня по 10 грудня в Нововодянській школі проходили онлайн – заняття на яких навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. «Магічний урок доброчесності», «Що таке корупція», «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів». Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях.