День толерантності

16 лист. 2020
Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів. Виявлення толерантності залежить від методу виховання людини, її оточення чи навіть від країни, а точніше кажучи, від пережитків минулого народу, їх сформованої думки, яку вони вже не хочуть міняти. Деякі люди сприймають толерантність як належне, не ставлячись до вияву терпимості з пихою чи лицемірством. А деякі згадують про толерантність(терпимість) чи ввічливість або тактовність взагалі тільки на День Толерантності.

Міжнародній День Толерантності відзначається 16 листопада в усіх країнах світу. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО, проголошеному в Декларації принципів терпимості. У цій декларації йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхньої віри, етнічної належності чи кольору шкіри. Навчання починається з дітей, яких варто вчити не просто бути «такими як всі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.

Щороку у Нововодянській школі проводиться Міжнародний День Толерантності. Було проведена  для учнів 6 класу Віртуальна подорож країною толерантності "Вчимося бути толерантними", а також підготовлений стенд до даного заходу "Квітка толерантності". Учні 7 - 8 класу на листочки писали якості толерантної людини, які допомагають їм спілкуватися  з іншими. Згодом дані листочки прикріплювали на «Дерево Толерантності».Учні 9 класу разом виготовляючи квітку толерантності провели тренінг. Для малят було проведено класні години "Толерантність врятує світ"