1 бер. 2024

«За сімома печатями-6».

З нагоди Міжнародного дня рідної мови факультет соціальної та мовної комунікації Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Дніпро) запросив учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти на історико-філологічну онлайн-гру «За сімома печатями-6».Тематика й зміст запитань з української мови і літератури, зарубіжної літератури та історії України – у межах шкільної програми. Здобувачі освіти Нововодянської школи взяли участь в онлайн-грі «За сімома печатями-6» Вітаємо учасників, керівників онлайн – гри.
29 груд. 2023

З Новим роком!

Мабуть, найбільш улюблені і довгоочікувані зимові свята для дітей та дорослих - це Різдво і Новий рік. Усі чекають на новорічне диво та здійснення найзаповітніших бажань! Перший сніг, прикрашені ялини, подарунки – скільки радощів приносять вони. Для створення передсвяткового настрою в Нововодянській школі класні керівники провели для своїх учнів святкові виховні години «В очікуванні новорічних свят». Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.
7 груд. 2023

Тиждень доброчесності

В рамках Тижня доброчесності з 4 грудня по 10 грудня в Нововодянській школі проходили онлайн – заняття на яких навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. «Магічний урок доброчесності», «Що таке корупція», «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів». Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях.
7 груд. 2023

День хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Яскраво вишита хустина на плечах української дівчини як символ рідної країни, як прояв величі душі…. Хустка – це невід’ємна частина української культурної спадщини. Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом.

День Святого Миколая

«Зустрічайте Миколая! Він вас всіх чудово знає» Кожного року 19 грудня ми справляли улюблене всіма дітьми свято День Святого Миколая. Цього року Свято Миколая справляємо 6 грудня. Всі радіють, всі співають Миколая зустрічають. Ось святий Микола мчиться, Сяє його колісниця. Ангели навкруг літають. Веселитись закликають. Буде радість, буде сміх, Свято завіта до всіх! Отож будьте всі слухняні – Поважайте тата й маму. Миколай святий побачить- За добро добром віддячить.

Сертифікат

Всеукраїнський конкурс "Парад квітів біля школи"
6 груд. 2023

Природоохоронна акція "Стоп сміття"

Грамоти
2 груд. 2023

Уроки доброти

Сертиікат учасника
2 груд. 2023

Уроки доброти

Всесвітній день домашніх тварин
1 груд. 2023

«16 днів проти гендерно зумовленого насильства»

Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми.