28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

30 квіт. 2018
За даними Міжнародної організації праці, у світі - 541 млн молодих працівників віком від 15 до 24 років. Зокрема, близько 37 млн дітей працюють у шкідливих умовах, а це понад 15% робочої сили. В Україні, за даними цієї організації, майже кожен третій віком від 15 до 24 років також зайнятий у різних роботах, що становить понад 1 млн наших громадян. Найчастіше дитячу працю використовують у сфері послуг, промисловості, сільському господарстві, в окремих випадках - на будівництві. Серед найпоширеніших видів трудової діяльності неповнолітніх: комплексне обслуговування та ремонт будинків, бармени, кухарі, офіціанти, підсобні робітники в сільському господарстві та будівництві, пекарі. Збереження здоров’я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Відомо, що витрати, які несе держава через виробничі травми та професійні захворювання молоді, у майбутньому стають значно більшими, ніж стосовно дорослих працівників. Адже виробнича травма, яку молода людина отримує на початку свого трудового життя, може призвести до довгострокових порушень її здоров’я, через що вона не зможе бути активним членом суспільства та не скористається набутими під час навчання знаннями.

Дискусія " Вбити нас може будь - який предмет... якщо ми необачно з ним поступаємо" ( 8 - 9 класи)

Інтерактивна година спілкування "Перша ознака здорового життя - безпечна праця" ( 5 - 7 класи)

Перегляд і обговорення презентації "Безпечна праця - крок у щасливе майбутнє"    ( 8 - 9 класи)

гра "Безпека Гра "Безпека праці в знаках" ( 6 - 7 класи)