24 груд. 2021

Новорічний ярмарок

24 грудня в Нововодянській школі відбувся ярмарок. Захід згуртував всю шкільну родину. На перерві коридор закладу нагадав велетенський вулик. Було стільки всього смачненького, що очі розбігалися! Адміністрація закладу щиро вдячна за активність, ініціативність усім батькам та учням, які із задоволенням та натхненням долучаються до різних шкільних справ.
17 груд. 2021

Світлиця Святого Миколая

17 грудня, учні Нововодянської школи відвідали Світлицю Святого Миколая, яка приймає дітей на базі Білозерського ОКЦ.
17 груд. 2021

передатестаційні заходи педагогічних працівників

17 грудня 2021 року згідно Закону України "Про загальну середню освіту" було організовано та проведено передатестаційні заходи педагогічних працівників : вчителя початкових класів Вакал Тетяни Валентинівни та вчителя інформатики та трудового навчання Дриживецької Світлани Віталіївни. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. На святі були присутні представники СТОВ "Перспектива", які привітали учнів солодкими подарунками зі святом Миколая.

Конкурс "Ерудит"

14 грудня в Білозерському ОКЦ відбувся перший тур гри "Ерудит" серед учнів 5-7 класів. Команда "Допитливі" Нововодянської школи також прийняли участь в грі.
14 груд. 2021

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.
14 груд. 2021

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю».

10 груд. 2021

Міжнародний день прав людини

До Міжнародного дня прав людини, який щорічно, починаючи з 1948 року, відзначається 10 грудня, у Нововодянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів було проведено заходи з роз'яснення дітям їх прав та нагадування про їх обов'язки.
7 груд. 2021

День хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка. Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.
6 груд. 2021

Тиждень доброчесності

29 листопада розпочався загальноукраїнський “Тиждень доброчесності”, який триватиме по 3 грудня. Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “Доброчесність”; створити умови, за яких діти зможуть, в першу чергу, поставити собі запитання, які вони ніколи раніше не ставили та не думали про них.
12 лист. 2021

День доброти

Найвища наука життя- мудрість, а найвища мудрість - бути добрим. Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО! День доброти у школі.