День Гідності і Свободи

19 лист. 2020
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені  тематичні заходи.

Відбулися урок  демократії "Свобода - це вміння сказати "так" своїм мріям. Гідність - це вміння сказати "ні" своїм страхам." Година пам'яті "Україна - територія гідності і свободи" Урок- дискусія на тему "Демократія в Україні" де учні 9 класу могли висловити свої думки щодо подій на майдані. Виховна година до Дня Гідності і Свободи. Патріотична година " Народ мій є! Народ мій завжди буде!"