День пам’яті жертв політичних репресій

15 трав. 2022
День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та гідного вшанування жертв політичних репресій у Нововодянській школі проведено онлайн - заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій, що відзначається 15 травня. Ознайомлення з інформацією «Політичні репресії 1937-1938 років» . Відеоперегляд « Трагічні сторінки історії». Класними керівниками було проведено дистанційно класні години «Трагедія незнищенної волі».