Свято дитинства

1 черв. 2022
Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю. Наші діти повинні знати, що для них існує тільки щасливе життя, адже дитинство – це сама радісна і прекрасна пора в житті, яка не повинна ставати кошмаром, адже залишає цим поганий відбиток на все життя. Закликаю усіх сьогодні та всі наступні дні зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі наші діточки виростуть достойними людьми й неодмінно стануть нашою гордістю. Ось ми і дочекались літа, Перше червня – ваша втіха, Бо цей день у всьому світі, Приурочили вам дітям!