День знань

1 вер. 2022
1 вересня - "День знань" Нововодянська школа вітає учнів і батьків зі святом 1 вересня! Для учнів 1- 9 класів був проведений єдиний урок «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!». Долучилися до телевізійного марафону Всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання" присвячений початку нового навчального року, за участю відомих українців. Сьогодні День знань відбувається в непростих для всіх умовах. Незважаючи ні нащо нехай він буде радісним та яскравим і запам’ятається святковим настроєм та довгоочікуваними зустрічами! Бажаємо учням, вчителям, батькам сил та енергії, терпіння та наснаги на весь навчальний рік! Зичимо гарних оцінок та високої успішності, цікавих уроків та вели Міцного здоров’я та мирного неба! З Днем знань!