Безпека дорожнього руху

18 лист. 2022
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ТВОЇ ПРАВИЛА!»

З метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення і удосконалення знань з безпеки дорожнього руху в школі 18 листопада 2022 року було проведено Єдиний національний урок безпеки дорожнього руху на тему «Правила дорожнього руху – твої правила!».
Під час проведених заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях. Усі заходи уроків були проведені з використанням технологій дистанційного навчання.