День безпечного Інтернету

7 лют. 2023
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року. Заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн для учнів було проведено онлайн - заходи “Безпечний інтернет”. Також дехто з учнів пройшли тест «Кіберсвіт під контролем – 2023»