29 серп. 2023
28 та 29 серпня в рамках ІІІ Форуму освітян Білозерської ТГ пройшли зустрічі спільнот вчителів філологічного циклу. Педагоги попрацювали над темою «Виклики навчального року: особливості організації навчання на уроках філологічного циклу». Інформатичної та математичної галузі. Педагогів що опікуються виховною роботою (заступників директора з виховної роботи та педагогів-організаторів) з теми «Виховний процес в умовах воєнного стану: завдання і виклики». На зустріч були запрошені начальник служби у справах дітей Білозерської міської ради Донецької області Бондаренко О.А. та інспектор СЮП ВП Покровського РУП ГУНП в Донецькій області лейтенант поліції Циганок Г. А.