День дитини

20 лист. 2023
«Спів радісний під небом лине, Летить в блакить парад пісень. Нехай же стане днем дитини У всьому світі кожен день» 20 листопада ми відзначаємо одне з найдобріших свят на землі — Всесвітній день дитини. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за їх благополуччя і щастя. Діти — найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У них надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Всесвітній день дитини — свято яке виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея ООН затвердила свою резолюцію, рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956 року. У багатьох країнах світу в ці дні проводять великі свята.