Тиждень доброчесності

7 груд. 2023
В рамках Тижня доброчесності з 4 грудня по 10 грудня в Нововодянській школі проходили онлайн – заняття на яких навчальні та пізнавальні інтереси учнів були присвячені темі доброчесності, знайомству школярів з поняттям «доброчесність», актуалізації знань про корупцію і її негативні наслідки. «Магічний урок доброчесності», «Що таке корупція», «Добро. Чесність», «Конфлікт інтересів». Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях.