23 лют. 2017

Безсмертна Леся Українка була і є, повік жива.

22 лют. 2017

Руками творимо дива

22 лютого 2017 року відбувся майстер-клас вчителів трудового навчання та технологій м. Добропілля та Добропільського району для вчителів області
22 лют. 2017

День рідної мови.

Заходи до Дня рідної мови.
20 лют. 2017

Заходи присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

в нашій школі пройшли заходи присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.
15 лют. 2017

Заходи до Афганістану

1 15 лютого 1989 року останній наш солдат був виведений за межі республіки Афганістан. Цей день і є закінченням афганської війни для радянських людей. Закрилася остання сторінка героїчного і драматичного літопису. Перестали йти похоронки з Кандагара і Гардеса, Джелалабада і Кабула. .. (Пісня і відео про вивід військ)
9 лют. 2017

Виховний захід з перегляд мультиплікаційних роликів про правила з Інтернет-безпекию «Віртуальна подорож Інтернет-країною» 2-4 клас

8 лют. 2017

Оформлення інформаційного куточка для батьків «Безпека дитини в Інтернеті». Позакласний захід "Мандруй по мережі безпечно"

7 лют. 2017

День безпечного Інтернету під гаслом « Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету» курс безпечного використання ресурсів мережі Інтернет https://onlinesafety.info/#/home
6 лют. 2017

Безпека дитини в Інтернеті.

Тиждень безпечного Інтернету розпочався.
30 січ. 2017

День пам'яті Героїв Крут