11 лист. 2021

Міжнародний день енергозбереження

11листопада відзначається Міжнародний день енергозбереження. Упродовж тижня проведено комплекс заходів спрямованих на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження та забезпечення виховання у учнів ощадливого ставлення до використання таливно- енергетичних ресурсів.
9 лист. 2021

День української писемності та мови

9 листопада, відзначають День української писемності та мови На честь свята 9 листопада учні нашої школи разом з вчителями написали радіодиктант національної єдності. Текст прочитав український письменник Юрій Андрухович. Також класними керівниками було проведено ряд заходів присвячених саме цьому святу.
28 жовт. 2021

День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2021 року українці відзначають 77-у річницю вигнання нацистських окупантів з України.
27 жовт. 2021

«Створення центру сталого розвитку громад Донецької області»

26 жовтня на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в режимі онлайн для керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників і керівників закладів освіти проведено тренінг на тему «Система та механізми забезпечення академічної доброчесності».
27 жовт. 2021

Інформаційні матеріали

Інформаційні матеріали до річниці вигнання нацистських окупантів з України
21 жовт. 2021

Місчник шкільних бібліотек

В рамках місячника шкільних бібліотек була проведена книжкова виставка "Гарні книги-друзі наші"
14 жовт. 2021

День козацтва

У Нововодянській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. 13 жовтня класні керівники 1-5 класів провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Учні 8-9 класів переглянули художній фільм "Чорний ворон"
9 жовт. 2021

Місячник шкільних бібліотек

З 01.10.2021-23.10.2021 у школі проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Протягом цього тижня пройшла виставка присвячена Всесвітньому захисту тварин, а також працювала книжкова лікарня. 05.10 - проведено Рейд – перевірку підручників «Чисті підручники – запорука здоров’я»
5 жовт. 2021

Уроки дброти Happy Paw

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Спеціально до нього 4-6 жовтня 2021 року буде проведено ІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
1 жовт. 2021

День працівників освіти

Сьогодні на передодні професійного свята дня працівника освіти, в Нововодянській школі пройшло свято в формі квесту "#Tichers_class_room2021 в ході якого працівники закладу виконували завдання, які для них підготували учні. Було цікаво,весело. В кінці квесту всих було нагороджено грамотами.