9 лют. 2022

День передатестації педагогічних працівників

9 лютого 2022 року згідно Закону України "Про загальну середню освіту" було організовано та проведено 2 етап передатестаційних заходів педагогічних працівників : вчителя початкових класів Вакал Тетяни Валентинівни та вчителя інформатики та трудового навчання Дриживецької Світлани Віталіївни. Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності закладу. Досвід свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителя, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду учителів закладу.
8 лют. 2022

День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету
5 лют. 2022

До тижня історії

3 лют. 2022

Тиждень історії

В рамкаж "Тижня історії" 1 та 2 лютого створено книжкову виставку "Герої історії в художній літературі" та проведено для учнів 8 та 9 класів інтелектуальну гру "Ерудит" мета якої є: Виховувати у учнів шану до працелюбного, нескореного народу України, почуття гордості за славне минуле рідного народу, почуття національної самосвідомості та громадської активності.
2 лют. 2022

День водно- болотних угідь

З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь, в школі було проведено ряд заходів для учнів 1-9 класів. Для учнів 6 класу- інформаційна година, ' Світовий океан', для 2,3, класів- конкурс малюнків" Бережи воду"урок- гра" Жива вода- одвічне джерело життя", для 1-4 класів- флешмоб"Збережімо воду"
31 січ. 2022

Відкриття тижня історії

Одним із завдань сучасної шкільної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці історії просто неможливо, тому в школі з 31 січня по 4 лютого буде проводиться тиждень історії, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи. Тиждень історії розпочався ознайомленням учнів з планом заходів. 31 січня для учнів 7- 9 класів проведено інтелектуальну гру "Монополія", також учні 9 класу переглянули фільм "Вікінги"
28 січ. 2022

День пам'яті Героїв Крут

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. В Нововодянській школі було проведено тематичні заходи з нагоди дня вшанування пам'яті Героїв битви під Крутами.
27 січ. 2022

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

«Ми тільки чули кулеметні черги через різні проміжки: та-та-та, та-та... Два роки з дня в день я чув, і це стоїть у моїх вухах сьогодні. Під кінець над яром піднявся важкий, масний дим. Він ішов звідти тижнів три». 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм та упередження…».
26 січ. 2022

День Соборності України

У школі відзначили День Соборності України. Нововодянська загальноосвітня школа долучилися до акції Ланцюг єднання, який пройшов під гаслом "І дорослий зна й дитина, Україна в нас єдина!"також було проведено цикл лекцій, уроків державності, виховних годин.
29 груд. 2021

Новорічні свята

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. 28 та 29 грудня чарівне дійство завітало до нашої школи. Для учнів 1-4, 5 - 9 класів були організовані Новорічні вечори. Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки.