9 бер. 2023

Конференція

Участь у презентаційній сесії "Виховні наративи Дня українського добровольця"
8 бер. 2023

"Свято 8 березня"

8 Березня – свято квітів і посмішок, ніжності і краси. А ще день, коли щирі вітання приймають жінки, від кого пішло все прекрасне на землі: добро і ласка, вірність і любов.
6 бер. 2023

"Про безпеку для малят"

6 березня для учнів 1 - 4 класів Нововодянської ЗОШ представниками ДСНС, було проведено онлайн - урок з безпеки "Про безпеку для малят!"
14 лют. 2023

День Святого Валентина

День святого Валентина - це світле свято, присвячене прекрасному і піднесеному почуттю кохання. День всіх Закоханих відзначається на міжнародному рівні 14 лютого. Не всі люди однаково люблять це свято, але красива картинка з Днем святого Валентина або романтичний вірш обов'язково зроблять день краще.
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року. Заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн для учнів було проведено онлайн - заходи “Безпечний інтернет”. Також дехто з учнів пройшли тест «Кіберсвіт під контролем – 2023»
14 груд. 2022

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX ст., що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.Насамперед це день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик – захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС енергоблоку – psjust.gov.ua. Аварія, що сталася в квітні 1986 р. на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
9 груд. 2022

Тиждень Доброчесності

В рамках Тижня доброчесності в Нововодянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися онлайн заходи. Класні керівники провели пізнавальні виховні години спілкування: круглі столи «Магічний урок доброчесності», «Доброчесність у нашому житті», «Будемо доброчесними», «Добро. Чесність», «Сім кольорів щастя і добра», «Добро й чесність – головні норми людяності», на яких здобувачі освіти активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.
8 груд. 2022

“16 днів проти насильства”

З 25 листопада до 10 грудня проходила щорічна акція “16 днів проти насильства” основною метою акції є:привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства
7 груд. 2022

День хустки

Дай мені, мамо, хустку на згадку. День української хустки (ДУХ) — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій.
1 груд. 2022

День боротьби зы СНІДом

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. День започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус. Для учнів нашого закладу було проведено інформаійні години присвячені 1 грудня. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу