1 трав. 2023

День директора школи

1 травня - Міжнародний День директора школи! …З чого починається школа? Хтось скаже, що з першого дзвоника, хтось – з букваря і прописів. Але школа починається з директора! Шановна Тетяна Михайлівна Вітаємо Вас! Адже бути директором школи - означає нести відповідальність за майбутні покоління. Бажаємо успіхів та вдячних випускників.
14 квіт. 2023

Великдень

Великдень - це свято Воскресіння Ісуса Христа, Воскресіння і пробудження до життя, після довгого зимового сну природи. З приходом весни повертаються із далеких країв птахи, зодягаються в зелень, квітнуть дерева; гаї перегукуються голосним пташиним співом.
12 квіт. 2023

День праціників ракетно - космічної галузі

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. В Україні сьогодні професійне свято тих, хто є дотичним до космонавтики – День працівників ракетно-космічної галузі України. Свято встановлене згідно з Указом Президента від 13 березня 1997 року.
7 квіт. 2023

6 квіт. 2023

День Спорту

6 квітня в Україні і світі святкують Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Молоде свято, яке вже досить активно святкується міжнародною спільнотою.
4 квіт. 2023

Радіодиктант «Спільно до безпеки»

4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, учні молодшої та середньої ланки долучились до написання радіодиктанту «Спільно до безпеки» від Пса Патрона "Пес Патрон застерігає" #СпільноДиктант
4 квіт. 2023