29 серп. 2022

День пам’яті захисників України

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину.
25 серп. 2022

#Місце_шани_та_вдячності_Донеччина

28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.
28 черв. 2022

День Конституції

День Конституції сьогодні відзначаємо, Всіх українців щиро вітаємо, Бажаємо вам миру, щастя і добра, Жити в країні вільно вже пора!...
27 черв. 2022

Вручення свідоцтв

Закінчена казка…Останні слова. Свідоцтва уже всім вручили. Це перші життєві дорослі права, Які ви усі заслужили.
1 черв. 2022

Свято дитинства

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю. Наші діти повинні знати, що для них існує тільки щасливе життя, адже дитинство – це сама радісна і прекрасна пора в житті, яка не повинна ставати кошмаром, адже залишає цим поганий відбиток на все життя. Закликаю усіх сьогодні та всі наступні дні зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі наші діточки виростуть достойними людьми й неодмінно стануть нашою гордістю. Ось ми і дочекались літа, Перше червня – ваша втіха, Бо цей день у всьому світі, Приурочили вам дітям!
27 трав. 2022

Свято останнього дзвоника

Шановні школярі, учителі, батьки, випускники! Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Ми адресуємо зворушливі і красиві привітання з Останнім дзвоником всім, хто причетний до цього радісного і трохи сумного свята. Малюки і старші діти відправляться на канікули, а на випускників чекає новий і незвіданий шлях у доросле життя за порогом рідної школи.
19 трав. 2022

День вишиванки

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. А тому знати про існування такої події як День вишиванки повинен кожен українець. Українська вишиванка – це справжній мистецький шедевр, наше багатство й самобутність. Її барвистість, ошатний вигляд вносять в наше життя радість, красу і свято. Узор вручну, широка планка, Легенький запах ковели. Моя сорочка вишиванка , Вся ніби сплетена з трави. Дніпра потоки, степ , простори, По лівій, правій стороні. Червоно – чорні всі узори, Мережив ряд на полотні.
18 трав. 2022

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні, 18 травня, День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримських татар. У цей день класні керівники провели інформаційний онлайн захід, під час якого переглянули відеопрезентацію і провели бесіду “Трагедія кримськотатарського народу”.
17 трав. 2022

Засідання

онлайн засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.