15 трав. 2022

День пам’яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму. З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання дітей та учнівської молоді та гідного вшанування жертв політичних репресій у Нововодянській школі проведено онлайн - заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій, що відзначається 15 травня. Ознайомлення з інформацією «Політичні репресії 1937-1938 років» . Відеоперегляд « Трагічні сторінки історії». Класними керівниками було проведено дистанційно класні години «Трагедія незнищенної волі».
9 трав. 2022

День Європи

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Сьогодні учням Нововодянської ЗОШ продемонстровано онлайн - заходи та вікторини з метою ознайомлення з країнами Європи, їх особливостями, досягненнями, традиціями, можливістю долучитися до європейських цінностей.
24 бер. 2022

Хвилина мовчання

Відповідно до указу президента України кожного ранку о 9.00 годині по всій Україні проходить хвилина мовчання. "З метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, та дітей"
9 бер. 2022

Тарас Шевченко

Сьогодні день народження Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минає 208-а річниця від дня народження великого письменника України
21 лют. 2022

День рідної мови

Відкриття тижня рідної мови
21 лют. 2022

Днь пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Горить свіча і пам’яті сльоза Додолу з неї краплями стікає. Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає. Пригадуючи ті події, віддаємо шану тим, хто проявив мужність, сміливість та силу духу тоді, шість років тому. Виховні години, уроки Пам’яті, перегляд телефільмів, участь в акції «Ангели пам’яті», хвилина мовчання, молитва… Саме такими реквіємними заходами запам’ятається День Героїв Небесної Сотні у нашій школі, день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення їх пам'яті.
18 лют. 2022

День медіаграмотності

17 – 18 лютого 2022 року, всі школи України провели Всеукраїнський уроки з медіаграмотності .З метою формування навичок медіаграмотності для учнів був проведений урок медіаграмотності.Під час якого діти вчилися відрізняти факти від суджень. Учні в ігровій формі ознайомилися з поняттями дезінформація, цензура, пропаганда. Училися шукати фейки в інтернеті та засвоїли навички розпізнавання фотофейків.
16 лют. 2022

День єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібритних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого в Нововодянській школі було проведено акцію «Долоньки миру», розміщення фото в соціальних мережах з хештенгом #Україна_всерці#Долоньки_миру.
16 лют. 2022

День дарування

14 лютого в Нововодянській школі було проведено Міжнародний день дарування книжок
15 лют. 2022