30 трав. 2023

Останній дзвінок

На календарі 30 травня і це - останній день навчального року, свято Останнього дзвоника. Позаду залишився ще один навчальний рік, він видався вкрай насиченим та складним для кожного із нас, але ми спільно вийшли на його фінішну пряму. Ми разом шукали шляхи для організації навчання в умовах війни. І найголовніше – ми знайшли ці шляхи. Ми щиро дякуємо батькам, учням! Хочемо побажати Щастя всім, добра, міцного здоров’я, а саме головне мирного неба! Все буде Україна!
23 трав. 2023

Проєкт "Мішечок"

Подяка за участь у Всеукраїнському проєкті "Мішечок"
18 трав. 2023

День вишиванки

18 травня відначається Всесвітній день Вишиванки. «Вишиванка – душа українського народу» Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаємо її знову.
17 трав. 2023

онлайн-лекція

Для учнів 6 - 9 класів Нововодянської школи працівниця Відділу поліції Покровського району провела онлайн - лекцію "про шкідливий вплив алкоголю, тютюнопаління та наркотиків в підлітковому віці.
17 трав. 2023

"На роботу в вишиванці"

З нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки, за ініціативи відділу культури, туризму, молоді та спорту педагогічний колектив Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської міської ради долучився до онлайн-акції «На роботу у вишиванці». #нароботуувишиванці
16 трав. 2023

День вишиванки

Педагогічний колектив Нововодянської загальноосвітньої школи Білозерської міської ради долучаються до фоточеленджу «Одягни вишиванку, Україно моя!»
14 трав. 2023

Свято Матері

Учні Нововодянської ЗОШ І – ІІ ступенів Білозерсьої міської ради долучаються до онлайн-фотовиставки «Мама — янгол на землі». #мамаянгол2023 #ДОПДЮТ #Нововодянська ЗОШ
12 трав. 2023

Проєкт "Мішечок"

Учні Нововодянської школи беруть участь у Всеукраїнському проєкті "Мішечок" Замінимо пластик та розвинемо альтернативний напрямок відповідального споживання Земних ресурсів РАЗОМ! School Recycling World. #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок #ecobagSRW https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld
1 трав. 2023

Знавці природи

Вітаємо команди нашої школи "Знавці природи" та "Сонечко" за зайняте ІІ місце в обласному природоохоронному конкурсі "День Землі" молодша вікова група.
1 трав. 2023

Перлина мистецтва

Вітаємо учнів нашої школи з перемогами у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому творчому конкурсі "Квітучі таланти".