1 груд. 2023

Про СНІД

Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість людей, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми.
23 лист. 2023

ДСНС

21 листопада для працівників Нововодянської ЗОШ провідними інспекторами ВЗНС ПРУ ДСНС України у Донецькій області Шатохіним А.В. та Клімовим М.В., було проведено інструктажі з пожежної, техногенної та мінної безпеки, а також бесіда з алгоритму дій у разі сигналу повіряна тривога
20 лист. 2023

День дитини

«Спів радісний під небом лине, Летить в блакить парад пісень. Нехай же стане днем дитини У всьому світі кожен день» 20 листопада ми відзначаємо одне з найдобріших свят на землі — Всесвітній день дитини. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за їх благополуччя і щастя. Діти — найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. У них надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Всесвітній день дитини — свято яке виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея ООН затвердила свою резолюцію, рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956 року. У багатьох країнах світу в ці дні проводять великі свята.
17 лист. 2023

Дорожній рух

Всеукраїнський Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпечна країна» З 13 по 19 листопада 2023 року в Нововодянській школі пройшов другий етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
16 лист. 2023

Толерантність

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Варто пам'ятати, що толерантність ‒ це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід'ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний. У цей день як ніколи актуальним є гасло «Усі різні ‒ усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття.
15 лист. 2023

Науково - практина конференція

13 лист. 2023

День доброти

Сьогодні, 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим. Доброта - це сила, яка здатна змінити світ. Вона може зробити людей щасливішими, покращити їхнє самопочуття, створити відчуття взаєморозуміння та солідарності.
3 лист. 2023

Паросток

Команда "Діти України" Нововодянської ЗОШ прийняли участь в Обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток». Зайняли ІІІ місце. Так тримати!!!
27 жовт. 2023

Диктант

День української писемності та мови відзначається сьогодні, 27 жовтня. Традиційно у день свята відбудеться радіодиктант національної єдності. Цього року радіодиктант мав назву «Дороги України»: текст написала поетеса Катерина Калітко, а прочитає його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський. У День української писемності та мови учні, батьки та вчителі Нововодянсьої ЗОШ І-ІІ ступенів долучилися до написання ХХІІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності #Радіодиктант_НововодянськаЗОШ #Донеччина_пише_радіодиктант
20 жовт. 2023

Дорожній рух

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, В нашій школі були проведені заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. тематичні уроки: «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Знай та розпізнавай дорожні знаки», «Безпека дорожнього руху – це життя!» із використанням відеопрезентацій; бесіди: «Дорожні знаки та їх значення», «Правила для пішоходів», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів»; виховні години: «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Знавці правил дорожнього руху», , «Безпека на дорозі – безпека життя», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність», «Твій друг – безпечний рух»;