9 жовт. 2023

Уроки ментального здоров'я

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я за рекомендаціями МОН України 9 жовнтня у нашому закладі освіти проведено усіх рівнів просвітницько-профілактичні заходи, що допоможуть здобувачам освіти впоратися зі стресом та його наслідками, емоційно налаштуватися на урок, на плідну роботу, сприятимуть атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційного комфорту.

Батьківські збори

Батьківські збори є найважливішою формою взаємодії сім'ї і школи, засобом підвищення ефективності навчально-виховного процесу.6 жовтня відбулись загальношкільні батьківські збори, на яких було розглянуто наступні питання. 1. Організація освітнього процесу в школі 2. Стан відвідування учнями занять 3. Різне

Урок єдності

Всеукраїнський урок єдності Сьогодні учні 6 – 9 класів долучилися до телевізійного уроку «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

Уроки доброти

Учні і вчителі Нововодянської школ взяли участь у «ІV Міжнародному уроці доброти», говорили про важливість піклування про тваринок та подорожували разом з тваринами по різних континентах. #урок_доброти2023 #happypaw
2 жовт. 2023

Ментальне здоров'я

В Нововодянській школі для учнів сьогодні були проведені заняття з ментального здоров’я "Ти як? Що таке ментальне здоров’я, як важливо піклуватися про своє психічне здоров'я та своїх близьких». Учні переглядали відео з корисними вправами та порадами, ділилися своїми емоціями та почуттями.

Антибуінговий урок

#Антибулінговий_урок_2023#НеЦькуй З 25 до 29 вересня 1 клас долучився до IV антибулінгового уроку від ПО#НеЦькуй Під час перегляду презентації «Ні булінгу» діти ознайомились з поняттям «булінг», вчились розрізняти що добре, а що погане, мали можливість висловити свої думки та судження , обіцяли добре ставитись один до одного, допомагати в біді

Антибулінг в школі

#Антибулінговий_урок_2023#НеЦькуй З 25 до 29 вересня 4 клас долучився до ІV антибулінгового уроку від ГО#НеЦькуй. Діти ознайомилися із видами цькування і які наслідки має боулінг. Особливу увагу було відведено кіберцькуванню. Під час уроків були використані інтерактивні вправи, руханки, мультимедійні презентації, відеоматеріали, багато вправ «Подібність і відмінність» та інші. В кінці уроку учні набули навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування. Пообіцяли зайняти активну позицію в протидії боулінгу в нашій школі.

Антибуінговий урок

ІV міжнародний #Антибулінговий_урок_2023 #НеЦькуй З учнями 3 класу був проведений Антибулінговий урок 2023. Діти ознайомились з поняттями булінг та кібербулінг, переглянули відео «Що таке булінг? Яким він буває та як спробувати його позбутися?», переглянули мультфільм "Булінг у шкільному колективі", опрацювали правила «STOP Булінг. Поради дітям». #нецькуй #антибулінговий_урок_2023
22 вер. 2023

Заняття з психологами

Під час воєнних дій психіка людини перебуває у постійному напруженні та стресі. Вони можуть спричинити різні реакції та мати індивідуальні фізичні прояви. У таких випадках корисно знати мінімальний набір прийомів першої психологічної допомоги. Вони залежать від конкретного стану, в якому перебуває людина, але є універсальні загальні елементи першої психологічної допомоги. Тому з 6 по 22 вересня для педагогічного колективу Нововодянської школи практичними психологами проєкту «Поруч» були проведені тренінгові заняття на тему «Прийоми психологічної допомоги». Під час заняття було розглянуто основи психічної стабільності, ознаки посттравматичного синдрому, методики щодо подолання стресових ситуацій та гармонізації внутрішнього стану, особлива увага була приділена питанню психологічної допомоги у екстрених ситуаціях.
15 вер. 2023

Спорт

Гарний настрій – запорука довгого життя!Добігає кінця наш тиждень фізичної культури і спорту. Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії . Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.