13 вер. 2023

Фізкультура

З метою поширення гуманістичних ідей олімпізму, формування свідомого ставлення та мотивації до занять фізичною культурою та спортом, популяризації олімпійського руху та здорового способу життя з 11.09.2023 р. по 15.09.2023 р. у нашій школі проходять заходи з відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Учні познайомилися з планом заходів та дізналися про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських ігор. Взяли участь у спортивній вікторині та виконували різноманітні руханки.
11 вер. 2023

ДСНС

11 вересня для учнів 5 - 9 класів Нововодянської ЗОШ представниками ДСНС, було проведено онлайн - урок з безпеки "Дії під час сигналу "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА" та Мінної безпеки.
1 вер. 2023

Свято першого дзвоника

Перше вересня – це не просто день початку нового навчального року, а справжнє свято для учнів, вчителів та всієї шкільної спільноти. Для першокласників цей день наповнений радісним хвилюванням, очікуваннями та натхненням, а для випускників – розумінням, що розпочався останній рік перед подорожжю в нове доросле життя.
29 серп. 2023

Форум

28 та 29 серпня в рамках ІІІ Форуму освітян Білозерської ТГ пройшли зустрічі спільнот вчителів філологічного циклу. Педагоги попрацювали над темою «Виклики навчального року: особливості організації навчання на уроках філологічного циклу». Інформатичної та математичної галузі. Педагогів що опікуються виховною роботою (заступників директора з виховної роботи та педагогів-організаторів) з теми «Виховний процес в умовах воєнного стану: завдання і виклики». На зустріч були запрошені начальник служби у справах дітей Білозерської міської ради Донецької області Бондаренко О.А. та інспектор СЮП ВП Покровського РУП ГУНП в Донецькій області лейтенант поліції Циганок Г. А.
25 серп. 2023

Форум освітян

25 серпня педагоги Нововодянської загальноосвітньої школи І - ІІ ступнів Білозерської міської ради активно поділилися своїми професійними родзинками на ІІІ Форумі освітян Білозерської ТГ «Нові виміри освіти: виклики та рішення».
21 серп. 2023

Конгрес освітян

21 серпня працівники освіти Нововодянської ЗОШ І – ІІ ступенів прийняли участь у ІХ Конгресі освітян «Код незламності освіти Донеччини»
17 серп. 2023

Робота психологів

8 серп. 2023

Літня школа - онлайн (продовження)

Літня школа онлайн продовжує свою роботу. Учні працюють на заняттях. А для найменших наших учнів сьогодні пройшло знайомство зі школою, пройшло заняття за партами. Гра на свіжому повітрі, на шкільному майданчику.
1 серп. 2023

Літня школа - онлайн

З 1 серпня в нашому закладі освіти працює Літня освітня школа онлайн. Під час занять, учні мають можливість повторити пройдений матеріал, закріпити отримані знання.Із задоволенням спілкуються с класними керівниками розповідаючи про те, як проводять свої канікули. Радіють зустрічам з однокласниками. Отримують консультації. Наймолодші школярі – наші першачки знайомляться з першою вчителькою.
14 черв. 2023

Вручення свідоцтв

В шкільній оселі свят завжди багато, де музика лунає, чути спів. Але у нас надзвичайне свято ми вітаємо своїх випускників! Свято, що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. В цей день, випускники отримують другий важливий для них документ в своєму житті: перший – це свідоцтво про народження, а другий це свідоцтво про закінчення школи. Червневий день підсумовує напружений навчальний рік. Він є подією чудовою для тих, хто зветься «випускник». В цьому році нам випала нагода зустрітись з випускниками нашої школи трьох років – 2019, 2022, 2023 роки. Це діти з однієї сім’ї. Ми були раді зустріти їх в стінах рідної школи.