23 лист. 2022

Захо до Дня народження Сковороди Г.С.

Потягом листопада було проведено заходи присвячені 300 років від дня народження Григорія Сковороди.
18 лист. 2022

Безпека дорожнього руху

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ТВОЇ ПРАВИЛА!»
11 лист. 2022

Заходи до Дня добра

Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. А День спонтанного прояву доброти – це чудова нагода, ще раз згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних проблем.
8 лист. 2022

"Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій"

Проведено онлайн заняття для учнів 5-9 класів щодо роз'яснення основних вимог з питань пожежної безпеки, запобігання ризикам, які пов’язані з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, правил поводження з такими предметами, дій під час сигналу «Повітряна тривога» та дій під час артилерійських обстрілів, з використанням онлайн-курсу "Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій" та відеуороку з мінної безпеки "Обережно міни"
21 жовт. 2022

Кібербезпека

21 жовтня учні Нововодянської школи долучилися до міжнародного місяця кібербезпеки. Ткматикою якого було: - кібербезпеки. - пошук в інтернеті; - кіберзалякування; - кіберзагрози (фішинг, викрадення особистих даних/видача себе за іншу особу); - онлайн ігри; - соціальні мережі та безпека пристроїв.
14 жовт. 2022

«День Захисників і Захисниць України»

14 жовтня «День Захисників і Захисниць України» З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України та на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання у закладі освіти були проведені онлайн уроки, які присвячені героям України. Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Сьогодні ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє.
29 вер. 2022

Бабин Яр

29 вересня - роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві. День пам'яті про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні. Це урочище пронизане болем і криком, кров’ю і смертю, а трагедія увійшла до світової історії як одна з найганебніших і найжорстокіших в історії людства.
12 вер. 2022

День фізичної культури

День фізичної культури– свято здорового способу життя.В школі було проведено тиждень дистанційно. Вчителі фізичної культури розробили цікаві дистанційні заходи, які проведені з класами. Онлайн-вікторину на освітній платформі “На Урок”, мультфільми та відео про необхідність занять спортом,виготовленя презентацій на спортивну тематику. Займайтеся спортом і фізичною культурою, зміцнюйте здоров’я, розвивайте волю чи просто ведіть активний спосіб життя. Це допоможе Вам досягати всіх цілей!
8 вер. 2022

День визволення

8 вересня, Донбас відзначає світлу дату – День визволення від нацистської окупації. У цей день ми згадуємо трагічні події минулої війни, історію окупації та історію визволення, наші втрати.Пам’ятаймо їх – тих, хто боровся проти нацизму, тих, хто приніс визволення нашому краю, тих, хто визволяв Україну… Живих і мертвих…
1 вер. 2022

День знань

1 вересня - "День знань" Нововодянська школа вітає учнів і батьків зі святом 1 вересня! Для учнів 1- 9 класів був проведений єдиний урок «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!». Долучилися до телевізійного марафону Всеукраїнський урок "Повертаюся до навчання" присвячений початку нового навчального року, за участю відомих українців. Сьогодні День знань відбувається в непростих для всіх умовах. Незважаючи ні нащо нехай він буде радісним та яскравим і запам’ятається святковим настроєм та довгоочікуваними зустрічами! Бажаємо учням, вчителям, батькам сил та енергії, терпіння та наснаги на весь навчальний рік! Зичимо гарних оцінок та високої успішності, цікавих уроків та вели Міцного здоров’я та мирного неба! З Днем знань!